Спартакіада освітян м. Вознесенська продовжується

IMG-5455a35c6cdbfa40bd3d541d7f99a20c-VПершим стартом в новому спортивному році для освітян м. Вознесенська стали міські змагання з плавання. 18 січня, напередодні Водохреща, на спортивній базі ФОК «Водограй» продовжилися змагання в залік дев’ятої Спартакіади працівників освіти. На старт в змаганнях із плавання вийшли 10 команд закладів освіти по чотири учасники від закладу. Змагання проводились з двох дисциплін: плавання вільним стилем 50 метрів і естафета (4х50м.).

У першій дисципліні час, показаний командою Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст..№5, вивів їх на перше місце, другий результат показала команда Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, і третій час у команди гімназії.

Серед закладів дошкільної освіти третє місце виборола команда КДНЗ КТ№14 «Дзвіночок», на другому місці спортсменки ДНЗ №9 «Горобинка», а чемпіонами стала команда ДНЗ №12 «Світлячок».

IMG-e766c46e1f32e77216492fb7f97efb02-V

У другій дисципліні змагань «Естафета» спортсмени Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 лише на долі секунди випередили команду Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 і посіли перше місце. Команда ЗОШ №6 відповідно на другому місці, третій час показала команда освітян Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. №7.

У загальнокомандному заліку команда ЗОШ №5 посіла перше місце, друге місце у команди ЗОШ №7, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда гімназії.

IMG-e36bd7e6b53a8677a284b8c55ae339e3-V

В особистому заліку призерами з плавання серед чоловіків стали: Жигайло О.С. ( гімназія ) – перше місце, Горохов С.О. ( ЗОШ №7) – друге місце, Гаркавенко Є.О.(ЗОШ №4) – третє місце. Серед жінок Білик К.І. (гімназія) посіла третє місце, Драч Т.В. (ЗОШ №7) - друге місце, а чемпіонкою стала - Левенцова А.І (ЗОШ №5). Команди закладів та призери змагань були нагороджені грамотами міської організації Профспілки.

IMG-17184c378fd6e2fa8e3e41fc5a2cdf25-V

Щиро вітаємо чемпіонів і призерів змагань з плавання, які додали в скарбничку закладів призові бали. Попереду нове випробування - змагання з легкої атлетики. Бажаємо вдалого старту!