Повага та шана вчителям, підготувавших переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

18 квітня у великій залі облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія  нагородження переможців ІV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та відзначення досягнень навчальних закладів Миколаївщини на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2012».

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад узяли участь 82 учні ЗНЗ Миколаївської області. Переможцями стали 26 осіб( 32% від загальної кількості  учасників) .

За результатами ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад найбільшу кількість призових місць здобули команди Миколаївської області з основ правознавства (8) та трудового навчання (5).

Участь команд Миколаївської області засвідчила ефективність роботи з обдарованими  дітьми  та  відповідальне ставлення при підготовці учнів до участі в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського рівня у містах Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську та Березанському, Баштанському, Снігурівському, Певомайському районах.

З метою підтримки та заохочення педагогічних працівників за сумлінну працю на просвітницькій ниві, примноження інтелектуального потенціалу держави, щоденну самовіддану подвижницьку працю, педагогічну майстерність, обласний комітет профспілки працівників освіти і науки   виділив кошти для нагородження усіх вчителів, учні яких стали переможцями, та взяв  участь в урочистому заході.

 

З офіційних джерел