НАВЧАЄМОСЯ ІНТЕРАКТИВНО …

            Виїзний районний семінар-навчання голів профкомів і профорганізаторів Доманівської районної організації профспілки працівників освіти відбувся на базі Богданівської загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів.

            В центрі уваги учасників семінару було питання психологічного спрямування – ознайомлення з методами успішного подолання професійного стресу, системою психологічного розвантаження, збереження особистісних ресурсів працюючої людини.

           Відкрила  семінар голова Доманівської райради профспілки Дунаєвська Г.О. У своєму виступі вона відзначила, що семінар проводиться на базі новозбудованої школи, де створені найсучасніші умови для навчання учнів і праці вчителів, де панує атмосфера співпраці, згуртованості й творчості. В рамках семінару директор Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Поспєлов О.В.  і голова профкому Кабанець Н.М. провели екскурсію по школі і презентували роботу педагогічного колективу, розповіли про його здобутки і досягнення.

         Практичну частину семінару - психологічний тренінг проводили Чернюк С.В., начальник Доманівського РЦ  і Чорна О.М., завідувач РМК відділу освіти Доманівської РДА. Ведучі тренінгу ознайомили профспілкових лідерів із поняттям «професійного вигорання», застосували інтерактивні вправи і прийоми, що допомагають у сучасному, насиченому стресами житті підтримувати у себе і колегах позитивні, оптимістичні цінності, проявляти цілеспрямовану турботу про здоров’я, провели тестування «Чи вмієте ви бути щасливим?».

        Завершився семінар щирим пісенним подарунком від профактиву Богданівської школи і жвавим обговоренням тих  психологічних аспектів профспілкової роботи, які, на думку присутніх, були сучасно і  по-новому розглянуті в ході семінару-навчання.

 

 

 

 

Голова районної організації профспілки  Г.О.Дунаєвська

 

З офіційних джерел