СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТАБІР «КОРАБЕЛ»ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ НА ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК.

Профком студентів Національного університету кораблебудування вважає своїм головним обов’язком та завданням опікуватись відпочинком наших студентів влітку. Тому кожного року профспілка приймає рішучі дії для покращення якості  відпочинку студентів НУК на базі спортивно-оздоровчого табору «Корабел» (с. Коблево).

За час існування «Корабелу» студенти НУК проживали у дерев’яних будиночках, ремонтом яких опікувався молодіжний трудовий загін нашого університету «Корабел» за рахунок коштів університету. Але настав час, коли косметичний ремонт будиночкам вже не допомагав і необхідно було приймати рішучі дії для того, щоб умови проживання студентів були комфортними.  Тому, адміністрацією університету та профкомом студентів було прийнято рішення про передачу кімнат блок-веранди у користування наших студентів з 2010 року.

Надалі профком студентів активно розпочав переоблаштування кімнат блок-веранди. Першим кроком стала закупівля холодильників  до одинадцяти кімнат.

Спільно із адміністрацією університету було прийнято рішення про необхідність ремонту душових кабінок та кафе на території бази. У 2011 році на території СОТ «Корабел» відновило роботу відремонтоване та оформлене у морській тематиці студентами нашого ВУЗу кафе під назвою «Республіка НУК» з  вільним доступом до мережі Internet.  Друге життя отримали душові кабінки, збудовані за європейськими стандартами, які були оснащені гарячим водопостачанням.  

  

Для покращення комфорту проживання профкомом студентів були закуплені нові комплекти постільної білизни. А для того, щоб проживання  було не лише комфортним, але й естетичним, профком студентів прикрасив вікна кімнат новими завісами.

В цьому році на студентів, які відпочиватимуть на базі спортивно-оздоровчого табору «Корабел», чекає багато приємних змін: по-перше, відтепер кімнати для проживання будуть  трьох- та чотирьохмісними. Також гарною новиною для студентів стане встановлення нових метало пластикових конструкцій: блок-веранду прикрашатимуть нові вікна та двері, придбані за рахунок профкому студентів НУК.

Також у всіх кімнатах будуть встановлені нові меблі: ліжка, тумбочки та шафи. Реалізацією цього задуму займаються спільно профспілка студентів та адміністрація ВУЗу.  Профком студентів закупив фурнітуру та матеріали для створення модулів меблів, а ці модулі перетворяться на нові меблі за рахунок коштів університету.  

  

Двері спортивно-оздоровчого табору «Корабел» відкриті не лише для НУКівців, а й для студентів інших ВУЗів. Необхідно зауважити, що повна вартість проживання за одну добу становить 70 грн., але для студентів НУК вона становить 35 грн. у зв’язку зі значною кількістю робіт, проведених за рахунок профкому студентів НУК. Таким чином, вартість путівки на заїзд тривалістю 10 днів до СОТ «Корабел» для студентів НУК становить 1250 грн. Для членів профспілки ця вартість зменшена на 50% і складає 625 грн. У вартість путівки входить триразове харчування та проживання у номерах блок-веранди.

Сподіваємось, що літній відпочинок відтепер стане для студентів НУК ще більш комфортним та приємним!

Профком студентів НУК працює зі студентами та для студентів!

З офіційних джерел