З глибокою повагою і вдячністю до вчителя!

3 жовтня 2012 року в Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі  відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Привітати освітян Миколаївщини прийшли голова облдержадміністрації Микола Петрович  Круглов, перший заступник голови обласної ради Володимир Валентинович Пащенко. 

Відповідно до рішення Миколаївської обласної ради, розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації, і з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти – визначено 100 кращих педагогічних працівників Миколаївської області та виділено для їх заохочення 150 тисяч гривень.

Церемонію нагородження дипломами та преміями провели Микола Круглов та Володимир Пащенко.

Вітання з нагоди свята прозвучали і від начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Володимировича Мельніченка, який вручив Почесні знаки «Лідер освіти» Миколаївської області та грошові заохочення кращим освітянам.

З професійним святом учасників урочистого зібрання привітала голова обкому профспілки Віра Михайлівна Оборонько, висловила теплі слова вдячності за самовіддану працю та за особистий вагомий внесок в діяльність профспілки  вручила високі профспілкові нагороди:

-  Почесним знаком Профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство» нагороджено  Сінчука Юрія Михайловича, начальника управління безперервної освіти Южноукраїнської міської ради.  

-  Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» із ступенем  «Золота відзнака» нагороджено Погорілу Олександру Георгіївну, голову Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти і науки.  

-  Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено  Сисоєву Ірину Володимирівну, голову Первомайської міської організації профспілки працівників освіти.

За активну роботу в профспілці та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти,  за поданнями районних, міських організацій профспілки, обласний комітет профспілки працівників освіти і науки  нагородив Почесною грамотою обкому профспілки 60 кращих працівників освіти – профспілкових активістів, яким нагороди було вручено на районних та міських урочистостях.

По завершенню урочистостей кращі колективи та виконавці області та міста Миколаєва привітали педагогічних працівників творчими виступами.

З офіційних джерел