На контролі Профспілки колективні договори опорних закладів освіти.

 2022-01-21 09-22-40-80320 січня 2022 року відповідно до плану основних заходів обласного комітету Профспілки відбулася робоча зустріч з актуальних питань колективно - договірної роботи в опорних закладах освіти Веселинівської селищної ради.

 В роботі даного заходу взяли участь начальник управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Павлюк І.В., заступник Веселинівської селищної ради з гуманітарних питань Жмурко І.Л., директори, завідуючі філій та голови первинних профспілкових організацій опорних закладів освіти.

                Сорокопуд Г.М., голова Веселинівської районної організації Профспілки, відкриваючі робочу зустріч наголосила на актуальності обговорення   даного питання та повідомила, що у 2022 році буде продовжено цикл навчань з інших важливих тем для голів первинних профспілкових організацій.

2022-01-21 09-22-40-176

            У діловій зустрічі взяли участь фахівець обласного комітету Профспілки Максимова Г.М., яка детально зупинилася на ключових питаннях колдоговірної роботи опорних закладів освіти, а саме: на нюансах процедури підписання колективних договорів у філіях опорних закладів; запропонувала перелік питань, які мають бути включені у колективні договори і врегульовані через чинне законодавство; озвучила рекомендації до формування додатків та процедури реєстрації колективних договорів опорних закладів освіти.

Керівники та голови первинних профспілкових організацій опорних закладів освіти отримали кваліфіковану допомогу по низці важливих для них питань колдоговірної роботи, а також були переконані, що такі заходи сприяють підвищенню їх професійної компетентності у спільній роботі.

Ганна Сорокопуд, голова Веселинівської

районної організації Профспілки.

З офіційних джерел