Про організацію

Миколаївська обласна організація профспілки
працівників освіти і науки України

 

64545452

Миколаївська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України об'єднує педагогічних, науково-педагогічних працівників, адміністративно-господарський, допоміжний персонал вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних установ, студентів,   непрацюючих пенсіонерів.

Станом на 01.05.2017 року на профспілковому обліку в обласній організації Профспілки знаходиться  43 тисячі членів Профспілки. Обласна організація  об’єднує 945 первинних профспілкових організацій.

В структуру обласної організації профспілки входить 24 районних, міських профорганізацій, 4 первинних профорганізацій вищих навчальних закладів, 4 студентських профорганізацій, 12 первинних  профорганізацій установ освіти обласного підпорядкування.

Профспілка наполегливо домагається підвищення рівня соціальних гарантій спілчан та соціального статусу педагогічних працівників, передусім шляхом законодавчого та нормативно-правового їх врегулювання.

Статутні цілі та програмні завдання галузева Профспілка реалізує через механізми соціального партнерства.

Укладені та діють: Галузева Угода між ЦК Профспілки та Міністерством освіти і науки України, обласна угода між обласним  комітетом  Профспілки та управлінням освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, районні та міські угоди, колективні договори у кожному навчальному закладі.

Забезпечується захист прав спілчан на безпечні умови праці та навчання, вживаються заходи для надання працюючим соціальних гарантій відповідно до Закону України «Про охорону праці».  За участю профспілки розвивається оздоровча, культурно-масова, фізкультурно-спортивна робота.

Забезпечується структурне та організаційне зміцнення Профспілки.

Очолює обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки
Оборонько Віра Михайлівна.

Заступник голови обласної організації Профспілки
Горощенко Володимир Федорович.

54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 2,    тел.37-22-19, 37-21-93,  37-21-91

Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

З офіційних джерел