В єдності дій наша сила

unnamed 4     На базі Новобузької районної Профспілки 19.10.2023 року відбувся черговий обласний кущовий семінар на тему: " Захищаємо соціальні права спілчан в умовах воєнного стану" . Відкрив семінар з патріотичним вітанням творчий дитячий колектив "Крила". Висловили подяку нашим ЗСУ за можливість працювати, навчати, жити. Хвилиною мовчання пом'янули тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України.

      З вітальним словом до учасників заходу звернулася Олена Лагодієнко головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Новобузької ТГ. Вона зупинилася на питання оплати праці, зокрема на видатках на освіту до кінця фінансового року.

    Головні питання кущового семінару: практичні поради щодо захисту прав працівників - членів Профспілки, залучення педагогічних працівників до чергування в укриттях закладів освіти, алгоритму дій керівника при звільненні в умовах воєнного стану працівників, обраних до виборних органів первинних профспілкових організацій. Навчання відрізнялось високими рівнем інтерактивності та було спрямоване на надання корисних знань потрібних головам первинок для того, щоб успішно захищати соціальні права та інтереси спілчан.

unnamed 2

unnamed 3

unnamed 5

    

Голова Профспілки - Наталія Художник.

З офіційних джерел