Відбулося підсумкове засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України

22 грудня у Будинку спілок відбулося підсумкове засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, що зібрало голів обласних та Київської і Севастопольської міських організацій. Вів засідання Голова Профспілки Георгій Труханов.

В роботі президії взяла участь голова Миколаївської обласної організації профспілки Віра Оборонько.

З презентацією першого питання порядку денного – робота Київської обласної організації Профспілки щодо запровадження корпоративної мережі на базі електронних засобів зв’язку – виступив голова організації Анатолій Цикалюк. Він детально ознайомив учасників засідання з досвідом інформаційної роботи організації, зупинився на мережі інформаційних сайтів районних та первинних організацій, доповнюючи доповідь слайдами.

Про інформаційно-аналітичну роботу ЦК Профспілки освітян у продовження питання доповіла заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко. Зокрема, вона зазначила, що сьогодні веб-ресурс сприймається як іміджевий мінімум через який оцінюють рівень ефективності діяльності організації. А організація, що не має власного сайту і оперативно не висвітлює свою роботу ,майже не сприймається сучасним суспільством.

Після обговорень члени президії прийняли відповідні постанови по кожному питанню порядку денного.

На завершення роботи президії Голова профспілки Георгій Труханов зазначив – «Підсумовуючи зроблене за рік, хочу відзначити, що ми прожили непростий, але багатий на події рік. А в умовах фінансово-економічної нестабільності Профспілка залишалася вірною своїм принципам і завжди стояла на захисті соціально-економічних та трудових прав людей благородної праці – освітян».

    

 

 

З офіційних джерел