Досвід роботи

Працюємо в дистанційному просторі

09876655На виконання планових заходів президією міськкому профспілки в дистанційному режимі було проведено інформаційну годину для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста. В ході наради члени делегації від Миколаєва доповіли про участь в акції за гідну працю, також були обговорені питання профспілкового членства, надані рекомендації обласного комітету профспілки щодо мотивації профспілкового членства, проаналізовано виконання профспілкового бюджету за дев’ять місяців 2021 року, сплановані заходи на четвертий квартал.

Детальніше...

Вісті з первинок

34543211110

    За ініціативи адміністрації та профкому ЦДЮТ колектив закладу взяв участь в міжнародній акції прибирання.

Детальніше...

«Кришталевий зорепад 2021»

DSC 0047

Задзвеніли духовності струни..,

Нині творчий аматорський звіт.

Вже шістнадцятий рік Миколаївська міська організація Профспілки працівників освіти та міський Будинок учителя проводять Фестиваль аматорських колективів народної творчості працівників освіти м.Миколаєва «Дзвенить духовності струна».

Детальніше...

Нова Галузева угода – новий колективний договір

444554544У зв'язку з закінченням терміну дії колективного договору профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Палацу творчості учнів м.Миколаєва буда проведена робота з підготовки колективного договору на наступний термін. Проект розроблений відповідно до нової Галузевої угоди на 2021-2025 роки.

Детальніше...

СПАРТАКІАДА 2021 на Первомайщині

34565456754

Драйвовим стартом навчального року освітян Кам’яномостівської, Мигіївської та Синюхино-Брідської громад стала районна олімпійська зустріч прихильників здорового способу життя серед працівників закладів освіти, організована Первомайською районною організацією Профспілки.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел