Досвід роботи

В полі зору - освітянські питання.

IMG-73f5abdb4a6fcefcdaecb998dccb87c3-V 1     23 червня 2021 року головою Новоодеської районної організації Профспілки працівників освіти Погорілою О.Г. ініційовано проведення, в рамках соціального діалогу, зустрічі з начальником управління освіти Новоодеської міської ради Ситчик Л.В.

Детальніше...

Разом на природу

987677

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 в кінці навчального року вирішила відвідати регіональний ландшафтний парк «Приінгульській».

Детальніше...

Запитуєте – відповідаємо

er 2021-06-10 12-20-56 1

У Миколаївській районній організації Профспілки працівників освіти уже стало доброю традицією надання індивідуальних консультацій членам профспілки, головам первинок, керівникам закладів освіти.

Детальніше...

На контролі у профспілкового комітета

1356

У травні 2021 року на плановому на засіданні профспілкового комітету ДНЗ № 1 м. Миколаєва розглядали питання "Про контроль за охороною праці в закладі". Інформацію про стан перевірки додержання законодавства про працю та виконання заходів з охорони праці відповідно до колективного договору, про робочий час та час відпочинку надала голова комісії з охорони праці Хонич Т. В. Профспілковий комітет прийняв відповідні рішення.

Детальніше...

Творчий проєкт «І на тім рушникові». Підсумки

28051

У травні 2020 року у Первомайську фінішував творчий проєкт  «І на тім рушникові», організований управлінням освіти Первомайської міської ради. Але, на жаль, через пандемію урочистостей з підведення його підсумків не проводилося. Тому цьогоріч 20 травня, у Всесвітній день вишиванки, відбулася зустріч начальника управління освіти Галини Остапенко, директора ЦПРПП Анастасії Рябикіної та голови Первомайської міської організації Профспілки освітян з учасниками даного проєкту.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел