Соціально-економічний напрямок

У які терміни слід виплачувати відпускні? - нагадування від Держпраці

333355677777779У разі необхідності отримання щорічної відпустки у стислі терміни в заяві працівник може висловити своє бажання про отримання заробітної плати за неї в інші терміни

Держпраці у Миколаївській області нагадує, що відповідно до вимог ч. 4 ст. 115 КЗпП та ч. 1 ст. 21 Закону "Про відпустки" заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.

Детальніше...

Мінімальні гарантії в оплаті праці: як дотримуватися у 2021 році

009998899900Якщо зарплата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою ніж 6000 грн, то необхідно провести доплату працівнику до рівня мінімальної. Ця доплата виплачується щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

Для забезпечення дотримання законодавства про працю та з метою запобігання можливим фінансовим санкціям, які можуть бути накладені за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці фахівці Головного управління Держпраці нагадують про наступне.

Детальніше...

Додаткова відпустка за ненормований робочий день керівнику закладу загальної середньої освіти

0987654245Частиною другою статті 8 Закону України «Про відпустки» встановлено, що щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці надається працівникам з ненормованим робочим днем тривалістю до 7 календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою. Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах. 

Детальніше...

Атестація медичних сестер у 2021 році

54567897654Атестацію медсестер проводять відповідно до наказу МОЗ «Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою» від 23.11.2007 № 742. Цей наказ затвердив Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою. Наказ № 742 визначає основні засади проведення процедури атестації, вимоги до претендента на отримання тієї чи іншої кваліфікаційної категорії, перелік документів, які необхідно подати до атестаційної комісії.

Детальніше...

Як провести атестацію педагогічних працівників в умовах карантину

4367643222Міністерством освіти і науки України своїм наказом від 26.03.2020 № 458 внесено зміни до наказу від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19», яким  передбачено можливість проведення засідання атестаційних комісій в режимі онлайн та подання до них необхідних матеріалів засобами електронного та/або поштового зв'язку.

У випадку неможливості забезпечити проведення засідання атестаційних комісій в режимі онлайн доручено вжити всіх необхідних заходів для мінімізації тривалості перебування у закладі освіти членів атестаційних комісій та педагогічних працівників, які атестуються.

Документи:
Скачать файл (atestacija_karantyn_pamjatka.jpg)atestacija_karantyn_pamjatka.jpg[ ]433 Kb

Детальніше...

З офіційних джерел