Соціально-економічний напрямок

Право виходу на пенсію за вислугу років педагогічним працівникам згідно нового закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»

Як і раніше, пенсії за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров'я і соціального захисту призначаються при наявності спеціального стажу роботи не менше 25 років.Скористатися пільговим виходом на пенсію можуть ті працівники освіти, що мають необхідний стаж роботи на посадах в установах, організаціях, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 04 листопада1993 року № 909 "Про Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років". 

Для визначення права на пенсію за вислугу років спеціальний стаж роботи обчислюється згідно з записами, проведеними в трудовій книжці працівника освіти, а при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній  відповідно до Порядку підтвердження наявного трудового стажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р.№ 637 (ст. 62 Закону України "Про пенсійне забезпечення"). Право на цей вид пенсії незалежить від обсягу навчального навантаження і, відповідно, від розміру заробітної плати та обсягу сплачених страхових внесків.

Детальніше...

НАКАЗ № 595

.

Документи:
Скачать файл (Наказ № 595.doc)Наказ № 595.doc[ ]296 Kb

У Г О Д А між управлінням освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації і обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки на 2011 – 2015 роки

.

ГАЛУЗЕВА УГОДА між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011–2015 роки

.

Документи:
Скачать файл (Галузева угода 2011-2015.doc)Галузева угода 2011-2015.doc[ ]2290 Kb

З офіційних джерел